Stwórz własną, latającą wyspę, zawieszoną nad otchłanią! Możesz budować ją sam albo z przyjaciółmi. Posiadamy 2 Skyblocki, co umożliwia grę na raz aż 200 osobom. Stosunkowo łatwy dostęp do większości surowców pozwala rozwinąć skrzydła wyobraźni i zbudować najpiękniejszą wyspę na serwerze!

 

Załóż gildię lub dołącz do już istniejącej. Buduj bazy, walcz, zdobywaj bogactwa, ale uważaj! Musisz także bronić swojej twierdzy przed innymi graczami. Świat pełen akcji stoi otworem, nie czekaj!

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Znajdziesz tutaj 4 z najpopularniejszych minigier minecraft. Paintball, w którym strzelasz do przeciwnej drużyny farbującymi broniami. Bedwars, którego celem jest zniszczenie łóżka przeciwnika. Walka odbywa się w powietrzu. Skywars, czyli walka o dominację na kompleksie latających wysp. Blockparty – tańcz i wskakuj na odpowiednie kolory. Jeśli się spóźnisz – spadniesz. Ostatnia osoba na parkiecie wygrywa. Wszystkie minigry są dostępne na wersję 1.8.

Zaczynasz od malutkiej, piaszczystej wysepki, ale skończyć możesz na zapierającej dech w piersiach willi z ogrodem lub kompleksie budynków przy ciągnącym się po horyzont oceanie. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia!

Buduj co tylko dusza zapragnie! Z komendą /gm 1 nie musisz martwić się o materiały. Dla urozmaicenia rozgrywki wprowadziliśmy tu wiele ciekawych możliwości, czekających na odkrycie ;)

Znajdujesz się w ciasnej, zimnej i wilgotnej grocie głęboko pod bedrockiem. Możesz ją jednak przemienić w ogromny system korytarzy i pomieszczeń, zawierający wszystko, czego potrzebujesz. Od ciebie tylko zależy, jak będzie wyglądać twój nowy dom.

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Walcz z innymi graczami, wzbogacaj się! Dostępne są aż trzy mapki – zwykła, netherowa i endowa. Każdy gracz posiada również swoją działkę, którą może rozbudowywać za bloki, kupione w sklepie. Oferujemy szeroki wybór niestandardowych mikstur oraz narkotyki, ale o tych ostatnich ani słowa…

Lubisz grać klasycznie, bez masy pluginów, bez zbędnych udogodnień? Ten tryb jest dla ciebie. Większość rzeczy odbywa się tak samo, jak w zwykłym minecrafcie, głównym wyjątkiem są bloki terenu. Zabezpieczają one chunk, na którym możesz budować nie bojąc się, że ktoś zniszczy twoją ciężką pracę.

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Sieć serwerów Minecraft 1.7+/1.12+

GC2.PL

IP: gc2.pl 

Bezpośredni email: gemcuttercraft@gmail.com

Oficjalne linki GC2 w sieci!

Strona WWW - GC2.PL 

Forum - GC2.PL 
Facebook - GC2

YouTube - GC2 PL 

TS3 IP - ts.gc2.pl

Discord - GC2 

Ask.fm - GC2POLSKA 

Minecraft Launcher:

Ściągnij Shiginima Launcher

i graj na naszym serwerze!

Masz problem? Nie działa Ci ranga? Korci Cię aby zadać nam pytanie? Śmiało, pisz! Napisz do nas... Wyslij